Котушки рибальські 

на сторінку
Показані 1 - 12 із 95 пунктів
Показані 1 - 12 із 95 пунктів
Котушки рибальські

Спінінгові

котушки діляться на інерційні та безінерційні. Другі, набагато складніше в пристрої і матеріалах виготовлення, але вони простіше у використанні, зручніше, і дають можливість рибалити навіть не підготовленому, людині, що починає тільки захоплюватися таким заняттям як рибалка.
Безінерційні котушки так само можна поділити на дві або навіть три групи, це: відкриті (де шпуля, лесоукладивающій механізм, відкритого типу) закриті (де ці частини закриті кожухом, повністю або частково). У сучасній рибалці використовуються відкритого типу.

Безінерційна котушка для спінінга дуже проста в роботі, після установки її на спінінг, при закиданні, рибалка фіксує пальцем лісочку від сходу зі шпулі, відкриває дужку, заводячи її назад, тим самим волосінь може сходити зі шпулі вільно, але вона зафіксована пальцем, притиснута пальцем до вудилища. При закиданні палець опускає лісочку, і вона сходить зі шпулі в тій кількості, яка потрібна для закидання. Після того як снасть закинута, з'являється незначне провисання волосіні, рибалка вибирає провисання вже самій рукояткою, при цьому спрацьовує механізм перекиданні дужки, і замикає ним вільний схід волосіні з шпулі. Все дуже просто, можна потренуватися пару раз, і домогтися далекого і точного закидання.
Безінерційна котушка для спінінга, легко встановитися, практично на будь-який вудилище, і застосувати в будь-якому вигляді лову, будь то спінінгом, фидерная або поплавочная.

Сучасні пристрої відрізняються матеріалами виготовлення, кількістю встановлених підшипників, і обсягом шпулі. В основному це і складає ціну в магазині на котушку, ну і звичайно марка виробника. У бюджетних моделях, як правило, встановлено три або чотири підшипника, і виконані вони з недорогого пластика, в примірниках дорожче кількість підшипників збільшується, так само змінюється і матеріал виготовлення, це вже алюмінієві сплави або композитні матеріали, титанові напилення на дужку і ролик лесоукладивателя, з метою захистити ці деталі від псування при терті волосіні, установка підшипника в ролик.
(Не варто гнатися за великою кількістю підшипників, середнє це п'ять, виробники збільшують число до десяти або дванадцяти, тим самим збільшуючи ціну)

Фрикціон:

Для страховки оснастки від обриву, на котушці встановлено фрикціон, він може бути розташований спереду, або ззаду. Робота фрикциона полягає в тому що при різкій навантаженні на волосінь, фрикціон дасть можливість шпулі прокрутиться і тим самим послабити удар, врятувати снасть і залишити рибалки з уловом. Наприклад: волосінь варто з розривною силою 4 кг, фрикціон можна відрегулювати, затягнути на 3 кг. тим самим при навантаженні в три кіло, шпуля провернеться і погасить удар. Фрикціон можна повністю затягнути, виключивши проворачивание шпулі.

Байтраннер:

Цю систему використовують в основному при короповій ловлі, або для іншого типу лову великої риби. Котушка має спеціальний перемикач в задній частині. Ця система дозволяє обертатися шпулі, при клюванні, поки рибалка не настигне до снасті і не пересуне перемикач, шпуля буде відпускати жилку, не даючи обірвати снасть, або втратити саме вудилище.

У нашому магазині Ви зможете купити безінерційну котушку від бренду KAIDA. Цей виробник має великий вибір котушок для будь-якого типу риболовлі, будь то спінінгом риболовля на легкі приманки з установкою на вудилище з малим тестом, або коропові котушки з завзято ручкою, об'ємними шпулями, що витримують великі навантаження.
У відділі доступні котушки з різною кількістю підшипників, на будь-який бюджет, ціни від 200 гр до 1500 гр. Залежно від матеріалу виготовлення та пристрої. Мінімальні ціни, і швидка відправка по Україні, можлива оплата при отриманні ..