Спальні мішки 

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Спальні мішки

У групі * Спальні мішки * Ви зможете придбати спальні мішки різного крою і конструкції, є мішки в комплекті з надувними подушками, є спальні мішки-ковдри, в загальному, вибір великий, а ціни найнижчі в інтернеті. Вибирайте і купуйте спальні мішки в інтернет-магазині * На базі *

Купити спальний мішок.

 Спальний мішок призначений для підвищення комфорту під час ночівлі, стоянки, відпочинку в не житлових приміщень. Добре підходить для ночівлі в наметі, на відкритому повітрі. Збираючись у похід, на риболовлю, розраховуючи що буде ночівля, спальний мішок (спальник) буде Вам просто необхідний, він замінить об'ємні ковдри, масивні надувні матраци, так як легкий, і не займає багато місця в складеному стані

спальні мішки

Підійде і для вело-туристів і мото-туристів, хто в поїздці обмежений в обсязі і вантаж. У таких випадках бажано придбати спальник з компресійним чохлом. Такий чохол ще більше стягне спальник і скоротить обсяг.

  У кемпінгових спальниках популярні кілька моделей

Ви можете купити спальний мішок - ковдра.

спальні мішки

 Модель ковдру по суті це ковдру зі змійкою по краю, склавши ковдру в двоє Ви зможете застебнути застібку і вийде комфортний мішок, порозстібали і у Вас повноцінне ковдру. Для літа, ранньої осені і пізньої весни, високі температури комфорта.Такіе моделі можуть мати кишеню в верхній частині для подушки, наприклад надувний, в деяких моделях входить у комплект.

Купити з пальним мішок - кокон

Ці моделі широко поширені в наших туристичних магазинах, і в інтернет торгівлі. Виробники 90% це Китай і Польща. Всі інші 10% асортименту, Європа і штати. Такі вироби ближче до більш професійного спорядження, вимагають догляду, висока цінова політика, ну звичайно і якість.

У модель кокон, змійка блискавка не доходить по периметру до краю кута, тим самим залишаючи кишеню для ніг, в нижній частині і капюшон для голови у верхній частині, капюшон комплектується затяжними шнурками, або липучками, для більшої теплоізоляції. Такі моделі зберігають більше тепла в ногах, має низькі температуру комфорту.

спальні мешки кокон

 

Розрізняють мішки і за температурними режимах, їх заявляє виробник, виходячи з такого розрахунку, яку вагу ущільнювача на 1кв.м. на приклад 100г. / м2.Чем більше вага, тим тепліше.

Так само виробник заявляє і температуру * екстрим *. Ці позначення, маркуються на самому чохлі-сумці, і на мішку в підкладці

Характеристики спальних мешків

 

Температурою * комфорту * називають температуру повітря при якому Вам буде комфортно відпочивати в білизні, без верхнього одягу. Якщо температура заявлена ​​+ 5С - + 12С, це означає якщо показник температури знизиться до +5, то Ви навіть не помітите зниження. При цьому температура екстрим може бути вказана значно нижче, наприклад 8С. спальник можна використовувати, але Ви будете в верхньому одязі і теплих зимових шкарпетках, і то, не впевнені що сподобатися. Підбирайте температуру комфорту під свій вид туризму, Ви подорожуєте на велосипеді або на мотоциклі, йдете пішки, це літні види туризму, потрібен літній спальник, з температурою комфорту + 10С або + 12С. У разі рішення поїхати на риболовлю пізньої осені, Вам підійде мішок з температурою комфорту до - 3С або 5С. Бажано кокон.

Якщо туристичного заходу є організатори, то в такому випадку, всі необхідні приготування вони беруть на себе, включаючи підбір, і покупку спального мішка для групи.

У нашому магазині Ви зможете підібрати спальний мішок для свого улюбленого заняття і хобі. Можете так само зв'язатися з нами за телефоном, ми з радістю допоможемо Вам в цьому питанні.

Вся продукція відмінної якості, надійна, не підведе в будь-якому заході, і відповідає всім світовим вимоги.