Маховий вудилище Kaida, Fortexa Spark, 700 см, 3-15 м

901-700

 Вудилище махове Kaida, Fortexa Spark, 700 см. Для делікатного лову на  поплавець дрібної риби. Матеріал Pre-Preg Carbon. чохол

Детальніше

-->

Наразі товар відсутній

3 346,27 Грн.

Характеристики

БрендKaida (Weida)
МодельKaida Fortexa Spark
Вес г238
Довжина см.700
Секцій7
Транспорт. довжина см.143
МатеріалPre-Preg Carbon
Тест мин г.3
Тест макс г.15
Вид ловуПоплавочна

Інформація

 Махове вудилище Kaida Fortexa Spark (без кілець)
Участь в спортивної риболовлі, досягнення високих показників вилову, стали легко досяжні за допомогою вудилища Kaida Fortexa Spark, що викликає найкращі відчуття у рибалок спортсменів, а також рибалок аматорів.
Уособлюючи собою втілення останніх розробок в сфері риболовецького мистецтва, вудилище Kaida Fortexa Spark виконано маховим і дозволяє підкорити дальність будь-якого закидання приманки. Тільки уявіть собі, що виробник виконав дану вудилище з особливо міцних графітових з'єднань (останніх японських технологій виготовлення з застосуванням додаткового плетіння Pre-Preg), забезпечивши при цьому комбінацію з мінімальної кількості сполучних елементів. Ідеальне поєднання таких критеріїв, як пружність і міцність, дозволяють описуваного вудилища пробитися в явні лідери серед своїх опонентів.
 Відмінною рисою, що характеризує вудилище Kaida Fortexa Spark, виступає, безсумнівно, його досить малу вагу. Чудові характеристики даного вудилища дозволяють стати йому доступним і зручним за своїм використанню, як чоловікам, так і жінкам. Якщо раніше ви ламали голову над тим як, минувши зарості очерету, зручніше закинути приманку в наявні просвіти водної гладі, то тепер, завдяки гнучкому і особливо міцному кінчика вудилища, можливість і реальність даного закидання стала повсякденною буденною реальністю.
 Вудилище Kaida Fortexa Spark є для придбання кожному бажаючому, воно не має явно завищених цін і завжди відповідає заявленим виробником характеристикам. Описується вудилище не тільки прикрасить рибальський асортимент кожного його власника, а й буде прекрасним подарунком будь-якому з рибалок. Ще один важливий момент полягає в тому, що вудилище Kaida Fortexa Spark ідеально підходить для кожного, незважаючи на його рибальські навики.

Відгуки

Напишіть відгук

Маховий вудилище Kaida, Fortexa Spark, 700 см, 3-15 м

Маховий вудилище Kaida, Fortexa Spark, 700 см, 3-15 м

 Вудилище махове Kaida, Fortexa Spark, 700 см. Для делікатного лову на  поплавець дрібної риби. Матеріал Pre-Preg Carbon. чохол

Покупці цього товару також переглядають