Коропове телескопічне вудилище Kaida Big Fish Carp Carbon, (3.9 м.) 60 120 г

602-390

Вудилище Big Fish Carp - лінійка телескопічних карбонових вудилищ для лову коропа. Дальній кидок. Карбон.

Детальніше

-->

Наразі товар відсутній

760,32 Грн.

Характеристики

БрендKaida (Weida)
МодельBig Fish Carp
Вес г400
Довжина см.390
Секцій7
Кілець6
Транспорт. довжина см.109
Довжина рукоятки см.80
МатеріалКарбон IM8
Тест мин г.60
Тест макс г.120
Вид ловуКарпова, донна
КомплектаціяТекстильний чохол

Інформація


 Вудилище Kaida Tele Big Fish Carp - серія бюджетних телескопічних бланків, розроблена для лову коропа на великих водоймах. При високому робочому зростанні володіє невеликою транспортировочной довжиною. Для складеного підстави використаний якісний матеріал Carbon IM8, який забезпечує бланку міцність, необхідну для сталої роботи з великою здобиччю. Кількість секцій залежить від робочого зростання. Стиковка виконана якісно, ​​не допускає зайвих коливань і вібрацій в роботі, ризик заклинювання мінімальний.
Конструктивні особливості вудилища Kaida Tele Big Fish Carp забезпечують снасті хорошу чутливість на клювання. Гнучка вершинка доповнює сенсорику бланка можливість візуального контролю за снастю. Бланк добре відпрацьовує закид на дальню для обраного зростання дистанцію з точною укладанням приманки. На виведенні демонструє високий для телескопічного бланка запас потужності. Що дозволяє впевнено виводити вперту і важку здобич на берег, без серйозних наслідків для снасті. Знімна металева заглушка забезпечує можливість демонтажу снасті і усунення дефектів, що виникають в процесі лову.
Вудилище Kaida Tele Big Fish Carp обладнано рознесеною руків'ям з пробки з гарною якістю обробки. Матеріал комфортний по тактильним відчуттям, що не промерзає на холоді, зберігає тепло під долонею, не чутливий до вологи, не деформується при тривалій експлуатації. Ручка зручна для хвата, при правильному підборі довжини снасті забезпечує комфортну роботу в кидку і на виведенні. Щільна посадка на комле зберігає працездатність протягом тривалого часу.
 Для установки котушок на вудилище Kaida Tele Big Fish Carp передбачений стандартний утримувач з гвинтовою конструкцією. Яка фіксує гайка накручується знизу, має рельєфну поверхню, що полегшує затягування кріплення вологими руками.
 Вудилище Kaida Tele Big Fish Carp обладнано недорогими, але міцними і надійними кільцями SIC. Великий діаметр оправи разом з карбід-кремнієвої вставкою позитивно впливають на викидні властивості. Грунтовна установка кілець додає стійкості снасті в роботі. Тюльпан з анти-захлестнимі властивостями надійно закріплений на кінчику бланка. Зміна параметрів до вершинке створює правильну конусну форму в роботі волосіні. Розстановка пропускних кілець досить ефективна для розвантаження складовою конструкції і збереження її цілісності на найважчих етапах лову.
 Серія вудилищ Kaida Tele Big Fish Carp виконана в трьох модифікаціях з ростом від 3.3 до 3.9 метрів. За цим параметром телескоп відмінно пристосований для берегового лову на великих водних просторах. Компактний транспортувальний зростання дозволяє перевозити вудилище будь-яким видом транспорту, Комфі

Відгуки

Клас 
2021-02-17

*

Спасибо за хороший отзыв

  Клас 
  2021-02-15

  Заказом доволн

  Заказал, отправили быстро, спиннинги лёгкие, хорошие. придёт весна будем тестить.

   Написати свій відгук!

   Напишіть відгук

   Коропове телескопічне вудилище Kaida Big Fish Carp Carbon, (3.9 м.) 60 120 г

   Коропове телескопічне вудилище Kaida Big Fish Carp Carbon, (3.9 м.) 60 120 г

   Вудилище Big Fish Carp - лінійка телескопічних карбонових вудилищ для лову коропа. Дальній кидок. Карбон.

   Покупці цього товару також переглядають