Вудилища рибальські 

  • Удилище карповые

    Коропові вудилища від виробника Каїда це завжди сучасні бланки, виконані відповідно до останніх тенденцій у виробництві коропових вудилищ. У широкій лінійці присутні моделі як трьох приватного, двох чесного або телескопічною моделі. Вироби завжди відрізняються високою якістю виготовлення, відмінним матеріалом і мають гарний естетичний вигляд. Вудилища оснащені висококласними пропускними кільцями з якісними вставками, надійними котушка власниками. Для штекерних конструкцій завжди залишається слабким місцем з'єднання колін, що в коропових вудилищах від Kaida виключено повністю просідання в цих вузлах. Всі рибалки користуються карповика від Kaida, відзначають хлесткость бланка, при цьому швидке відновлення після закидання. Так само можна відзначити що всі моделі показують відмінні далекобійні якості, для яких відстань в 140 - 160 метрів це нормальний закид з приманками зазначеного тесту. Головною перевагою є бюджетність моделей від бренду Каїда, за не більшу суму Ви зможете придбати коропове вудилище для улюбленого виду лову, яке буде радувати власника завжди надійністю, і хорошим уловом.

  • Поплавочні
  • Спінінги

    У нашому магазині надані спінінги від Каїда. Ці вироби відповідають всім технічним характеристикам і вимогам сучасної риболовлі. Розробляючи нову модель, інженери не просто виготовляють окрему форму бланка, а запускають широку лінійку вудилищ, пов'язаних між собою спрямованістю рибного лову. Так в нашому асортименті є лінійки моделей із зарядженою в них боковим вівтарем міцності на багато перевершує робочі тести. Так є і витончені вудилища з ультра лайтовим або лайтовим ухилом, для делікатного полювання на дуже вибагливого хижака. Перш за все відмінна якість виготовлення, лакування кріплень кілець, оформлення комеля спінінга, гарний естетичний вигляд, завжди радував володарів даної продукції. Цінова політика бренду, не може не радувати. Перш за все це бюджетность вудилища від Каїда. За відносно невелику плату Ви купуєте надійний бланк з вельми високими характеристиками, ні чим не поступаються бланки іменитих брендів.

  • Фідерні вудилища

    Головним постачальників фідерних вудилищ в нашому магазині, це торгова марка Kaida. Снасті від цього виробника відрізняються високою якістю і цілком адекватними цінами. Фідерні вудилища не виняток з правил. Бланки відмінно зарекомендували себе як у рибалок зі стажем так і у початківців любителів. Розробка моделей завжди проходить з урахуванням зауважень і пропозицій рибалок. У виробництві використані матеріали теж декількох груп, як композити так і карбон або графіт. Оздоблення і фурнітура завжди високої якості, не дивлячись на ціну девайса. Рукоятки оброблені натуральною пробкою або матеріалом EVA. Пропускні кільця встановлені з вставкою SIC. В асортименті є так само легкі пікерно фідери, для використання на коротких закиданні, способи лову без годівниці. Ці бланки так само комплектуються досить відмінною фурнітурою і обробкою. Кожне фідерне вудилище від Kaida, комплектується набором замінних вершинок (квівертіп) що дає можливість змінити характеристики вудилища в залежності від умов лову. Для зберігання і транспортування фідера, в комплекті чохол. У магазині * На базі * Ви зможете придбати фідер що відповідає всім сучасним вимогам рибалок, з швидкою доставкою по Україні.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 93 пунктів
Показані 1 - 12 із 93 пунктів
Вудилища рибальські

Сучасне вудилище це комплекс з новітніх матеріалів і останніх досвідчених спостережень рибалок. Але в той же час є найпростішим елементом рибальського снасті. В інтернет магазині На базі Ви зможете вибрати і купити вудлище недорого, торгової марки Kaida (нині Weida). Цей виробник зарекомендував себе як постачальник щодо не дорогих рибальських снастей в Україні. Її відмінність в пропонованому асортименті продукції, наприклад вудилища представлені широкій лінійкою. У продажу завжди спінінги високої якості від самих бюджетний, виконаних з композитних матеріалів до виробів дорожче, виготовлених з високоякісного карбону і мають обробку комеля. Так само хочеться виділити лінійку фідерних вудилищ, в ній присутні такі відомі моделі фідера як Kaida Impulse II і Kaida Buick. Ці фідерні вудилища виділяються своєю надійністю і довговічністю, універсальністю застосування, від швидкого, сильну течію до риболовлі в озері або лимані. Але все ж відмінною рисою фідер Impulse II і фідер Buick це невисока ціна за відмінну якість, в порівнянні з аналогічними моделями схожого класу. Є силові бланки з посиленими ручками і конструкцією бланка. Ці вироби підійдуть для риболовлі в сплав або працюючи з з важкими навантаженнями, такими як рибалка на сома, або великого сазана. Виробник подбав про конструкцію кріплення кілець, розташуванні комеля, якісного матеріалу виконання. У нашому магазині Ви зможете купити вудлище недорого, з швидкою відправкою замовлення по Україні.