Все для риболовлі 

 • Вудилища рибальські

  Сучасне вудилище це комплекс з новітніх матеріалів і останніх досвідчених спостережень рибалок. Але в той же час є найпростішим елементом рибальського снасті. В інтернет магазині На базі Ви зможете вибрати і купити вудлище недорого, торгової марки Kaida (нині Weida). Цей виробник зарекомендував себе як постачальник щодо не дорогих рибальських снастей в Україні. Її відмінність в пропонованому асортименті продукції, наприклад вудилища представлені широкій лінійкою. У продажу завжди спінінги високої якості від самих бюджетний, виконаних з композитних матеріалів до виробів дорожче, виготовлених з високоякісного карбону і мають обробку комеля. Так само хочеться виділити лінійку фідерних вудилищ, в ній присутні такі відомі моделі фідера як Kaida Impulse II і Kaida Buick. Ці фідерні вудилища виділяються своєю надійністю і довговічністю, універсальністю застосування, від швидкого, сильну течію до риболовлі в озері або лимані. Але все ж відмінною рисою фідер Impulse II і фідер Buick це невисока ціна за відмінну якість, в порівнянні з аналогічними моделями схожого класу. Є силові бланки з посиленими ручками і конструкцією бланка. Ці вироби підійдуть для риболовлі в сплав або працюючи з з важкими навантаженнями, такими як рибалка на сома, або великого сазана. Виробник подбав про конструкцію кріплення кілець, розташуванні комеля, якісного матеріалу виконання. У нашому магазині Ви зможете купити вудлище недорого, з швидкою відправкою замовлення по Україні.

 • Котушки рибальські

  Спінінгові

  котушки діляться на інерційні та безінерційні. Другі, набагато складніше в пристрої і матеріалах виготовлення, але вони простіше у використанні, зручніше, і дають можливість рибалити навіть не підготовленому, людині, що починає тільки захоплюватися таким заняттям як рибалка.
  Безінерційні котушки так само можна поділити на дві або навіть три групи, це: відкриті (де шпуля, лесоукладивающій механізм, відкритого типу) закриті (де ці частини закриті кожухом, повністю або частково). У сучасній рибалці використовуються відкритого типу.

  Безінерційна котушка для спінінга дуже проста в роботі, після установки її на спінінг, при закиданні, рибалка фіксує пальцем лісочку від сходу зі шпулі, відкриває дужку, заводячи її назад, тим самим волосінь може сходити зі шпулі вільно, але вона зафіксована пальцем, притиснута пальцем до вудилища. При закиданні палець опускає лісочку, і вона сходить зі шпулі в тій кількості, яка потрібна для закидання. Після того як снасть закинута, з'являється незначне провисання волосіні, рибалка вибирає провисання вже самій рукояткою, при цьому спрацьовує механізм перекиданні дужки, і замикає ним вільний схід волосіні з шпулі. Все дуже просто, можна потренуватися пару раз, і домогтися далекого і точного закидання.
  Безінерційна котушка для спінінга, легко встановитися, практично на будь-який вудилище, і застосувати в будь-якому вигляді лову, будь то спінінгом, фидерная або поплавочная.

  Сучасні пристрої відрізняються матеріалами виготовлення, кількістю встановлених підшипників, і обсягом шпулі. В основному це і складає ціну в магазині на котушку, ну і звичайно марка виробника. У бюджетних моделях, як правило, встановлено три або чотири підшипника, і виконані вони з недорогого пластика, в примірниках дорожче кількість підшипників збільшується, так само змінюється і матеріал виготовлення, це вже алюмінієві сплави або композитні матеріали, титанові напилення на дужку і ролик лесоукладивателя, з метою захистити ці деталі від псування при терті волосіні, установка підшипника в ролик.
  (Не варто гнатися за великою кількістю підшипників, середнє це п'ять, виробники збільшують число до десяти або дванадцяти, тим самим збільшуючи ціну)

  Фрикціон:

  Для страховки оснастки від обриву, на котушці встановлено фрикціон, він може бути розташований спереду, або ззаду. Робота фрикциона полягає в тому що при різкій навантаженні на волосінь, фрикціон дасть можливість шпулі прокрутиться і тим самим послабити удар, врятувати снасть і залишити рибалки з уловом. Наприклад: волосінь варто з розривною силою 4 кг, фрикціон можна відрегулювати, затягнути на 3 кг. тим самим при навантаженні в три кіло, шпуля провернеться і погасить удар. Фрикціон можна повністю затягнути, виключивши проворачивание шпулі.

  Байтраннер:

  Цю систему використовують в основному при короповій ловлі, або для іншого типу лову великої риби. Котушка має спеціальний перемикач в задній частині. Ця система дозволяє обертатися шпулі, при клюванні, поки рибалка не настигне до снасті і не пересуне перемикач, шпуля буде відпускати жилку, не даючи обірвати снасть, або втратити саме вудилище.

  У нашому магазині Ви зможете купити безінерційну котушку від бренду KAIDA. Цей виробник має великий вибір котушок для будь-якого типу риболовлі, будь то спінінгом риболовля на легкі приманки з установкою на вудилище з малим тестом, або коропові котушки з завзято ручкою, об'ємними шпулями, що витримують великі навантаження.
  У відділі доступні котушки з різною кількістю підшипників, на будь-який бюджет, ціни від 200 гр до 1500 гр. Залежно від матеріалу виготовлення та пристрої. Мінімальні ціни, і швидка відправка по Україні, можлива оплата при отриманні ..

 • Рибальська волосінь
 • Аксесуари
 • Гачки

  Не можна уявити рибальську снасть без такого елемента як рибальський гачок. Якщо замість вудилища можна використовувати просту, довгу палицю а замість волосіні пристосувати якийсь шнур або тонкий канат, то з гачком доведеться дуже серйозно повозитися. Як стверджують історики, перша згадка про рибальські гачки знаходять ще 30 тисяч років тому, уявіть, набагато старше пірамід. Перші гачки виготовлялися з каменю, з кісток тієї ж риби або з дерева. Деякі дійшли і до наших днів, дерев'яними плаваючими гачками і зараз користуються при ловлі деяких видів оселедця, народи півночі. До сьогоднішніх днів рибальський гачок не змінився, він так само має цівку, жало і вушко. У сучасній рибалці рибалці представлений великий вибір рибальських гачків різної конфігурації і розмірів. Так для ідентифікації розміру використовують нумерацію. Вітчизняна нумерація грунтується на відстані кінчика жала до цівки, чим більше відстань, тим більше розмір. В європейської, японської або фінської нумерації все навпаки, чим менше розмір тим більше гачок. В інтернеті повно сіток перекладу нумерації по країнам, ось одна з них:

  Так само виробляються гачки і різні за формою, у деяких довгу цівку, у яких то жало, злегка повернене на бік, мета такого розмаїття в тому що рот, зуби у всіх риб розташовані по різному у яких то нижче у яких то вище. Вдало підібраний гачок зробить риболовлю більш продуктивною, буде менше сходів. Наприклад гачки на карася можна поставити довгу цівку, а для окуня, короткий цівку але більше загнуте жало з додатковим шипом.
  Останнім часом мають популярність гачки різного кольору, білі, жовті, або з позолотою, вважається що гачок маскується в приманки і якщо кінчик жала оголитися, то риба не помітити кінчик жала і буде клювання. При лові на кукурудзу можна поставити гачок жовтий а на опариша білий і так далі.
  Тема рибальських гачків, це ціла наука практика і в одній статті не розкриєш, головне вибирайте гачки за розміром приманки і розміром риби.

 • Rod Pod стійки
 • Підсаки садки
на сторінку
Показані 1 - 12 із 118 пунктів
Показані 1 - 12 із 118 пунктів
Все для риболовлі

У нашому магазині Ви можете придбати снасті для риболовлі від бренду KAIDA. В асортименті нашого магазину виставлені спінінги, махові вудлища, фідерні вудилища. Вибираючи модель Ви можете так само підібрати довжину або робочий тест. Вибрати безінерційну котушку, волосінь або шнур. При складанні замовлення, всі вироби перевіряються на комплектацію і відповідність вимог.