LEGO-LEND

Товарів 33.

Показано 1-15 з 33 товарів

Активні фільтри

LEGOLEND

Всім аматорами конструкторів та головоломок ми хочемо надати можливість купити аналог Лего. Ці ігрові набори створюють цілі світи, в яких відомі персонажі оживають і живуть своїм життям. Б'ються зі злом, рятують друзів і перемагають ворогів. Граючи з такою іграшкою, збираючи конструктор аналог Лего, дитина розвиває не тільки дрібну моторику рук, а й виховує в собі посидючість, уміння доводити справу до кінця.

Якщо Ви вирішили купити конструктор типу Лего, але не бажаєте переплачувати за бренд, Ви можете зробити покупку в нашому відділі Lego-Lend

Всі набори є аналогом Лего продукції бренду, вони не відрізняються ні розмірами, ні кольорами, якістю пластику. На кожній позиції є вказівка, який конструктор, зроблено аналог.

Конструктор упакований у яскраву барвисту коробку, яка є точною копією коробки бренду, лише без логотипу. Усередині деталі розфасовані та запаяні в пакети, гарантія, що набір новий та не був у використанні. Є покрокова інструкція зі збирання. Деталі виготовлені з високоякісного ABS пластику, добре скріплюються між собою та повністю безпечні.

Обережно, перш ніж купити конструктор типу Лего, Ви повинні розуміти, що іграшка має дрібні деталі і вони небезпечні для маленьких дітей, на коробці вказаний вік, з якого рекомендується грати дитині таким конструктором. Тим більше, що набори з великою кількістю деталей, ще й складна головоломка, і маленькі діти не зможуть її зібрати.

Перед відправкою замовлення ми пакуємо виріб у картон, завдяки чому іграшку можна дарувати дитині як подарунок.