Конструктор 900 дет. Спайдермен. Фінальна битва людини-павука.

Категорія LEGO-LEND Артикуль 70106
1 459,40 Грн
Рейтинг:
(0)

Конструктор аналог Lego 76261 Фінальна битва Людини-павука. У комплекті 9 міні фігурок персонажів фільму *Немає дороги додому* Людина павук. Повністю сумісний з Lego та аналогами. У яскравій, барвистій коробці, розміри 10 * 20 * 22 см.

Нова Пошта

1 - 2 дні ... от 100 Гр.

По Одесі..от 50 Гр.

Укрпошта

2 - 5 дні ... от 50 Гр.

Самовивіз

День в день

Нова Пошта

На картку Приват

При отриманні

Укрпошта

На картку Приват

Самовивіз

На картку Приват

При отриманні

Великий конструктор за мотивами фільму Marvel Studios "Людина-павук: немає шляху додому" Конструктор є ігрову локацію на 360°, де можна влаштовувати баталії по всьому колу будинку. Безліч відсіків, що відкриваються, дах повністю знімний, всередині так само є простір для гри. Для повітряних битв міні фігурки можна кріпити на підставки, і вони нібито зависають у повітрі. У комплекті конструктора 9 міні фігурок персонажів, включаючи 3 версії Людина-павук: Доброзичливе сусідство Людини-павука (Тобі Магуайр), Дивовижної Людини-павука (Ендрю Гарфілд) та Людини-павука (Том Холланд). Інші мініфігурки - Електро, Доктор Стрендж, Зелений гоблін, Нед, Ем Джей та Док Ок.

Відмінний подарунок любителям складати складні ігрові конструктори з цікавою темою Спайдермен. Конструктор є повною копією конструктора LEGO Marvel "Фінальна битва людини-павука" (76261) та повністю сумісний з конструкторами Lego або аналогами.

У барвистій коробці з розмірами 10*22*20 см.

Характеристики

Бренд DOLL
Розмір коробки 10 * 22 * 20 см.
Кількість деталей 900
Кількість персонажів 9