Шатер тент намет літня альтанка Lanyu 1628 D

Категорія Намети туристичні Артикуль 1628 D

Літня альтанка шатер для відпочинку на природі Lanyu 1628d. Сталевий каркас, відмінний захист від комах. Високий вологозахист 3000 мм/в.с. У комплекті розтяжки і кілочки.

Нова Пошта

1 - 2 дні ... от 100 Гр.

По Одесі..от 50 Гр.

Укрпошта

2 - 5 дні ... от 50 Гр.

Самовивіз

День в день

Нова Пошта

На картку Приват

При отриманні

Укрпошта

На картку Приват

Самовивіз

На картку Приват

При отриманні

Lanyu 1628D

Намет тент, літня альтанка Lanyu 1628 D

Намет літній, альтанка Lanyu 1628 D виготовлений з вологостійкого поліестеру з водовідштовхувальними властивостями 3000 мм/в.с. Каркас альтанки виготовлений із сталевих трубок. З'єднання сталеві. Для того щоб стійки не вкопувалися в землю, під стійки є в комплекті підставки, п'ятаки. На всю площу стіни виготовлені з протимоскітної сітки, дрібна сітка не дасть комару або мошці потрапити в намет. У разі дощу чи негоди, всі стіни та вікна закриваються шторами. Штори опускаються і застібаються на високоякісні блискавки плюс липучки. На випадок вітру в комплекті є набір кілочків та розтяжок для фіксації на ґрунті.

Шатер альтанка літня 1628D

Відмінні характеристики намету

Два входи в намет, стінка навпроти стіни. Вхід закривається на дві застібки блискавки з двох сторін, якщо все відкрити, то вийде наскрізний прохід.

По периметру в нижній частині літнього намету Lanyu 1628 Д нашита спідниця з чорного армованого поліестеру. Така спідниця додає в комфорт певні плюси, її можна обкопати, присипати піском або листям, тим самим закрити щілини між стіною та ґрунтом. Відмінне рішення для великої компанії відпочинку. Повний захист від комах та інших літаючих і повзаючих.

.

Тент шатер с юбкой и усиленным каркасам Lanyu 1628D

Літній садовий намет альтанка Lanyu 1628D можна використовувати як приміщення для відпочинку в саду, на стаціонарному місці. Розміри дозволяють розмістити усередині столик зі стільцями та посадити 10 осіб.

Характеристики

Бренд Lanyu
Модель Lanyu 1628 D
Розмір намета 320 * 320 * 245 см.
Вага намета 10 кг.
Водовідштовхувальні властивості тента 3000
кількість входів 2
Кол. шарів Одношарова

Огляд продукту

Середній рейтинг

5.0
4 Відгуки
★★★★★ Відмінно 4
★★★★☆ Гарне 0
★★★☆☆ Середня 0
★★☆☆☆ Низьке 0
★☆☆☆☆ Жахливе 0

  • Відгуки (4)