Previous
Next

Гребінка під фідер на 9 вудилищ, Kaida A 08-9 Трипод під фідер

Категорія Rod Pod стійки Артикуль A 08-9
591,60 Грн
Рейтинг:
(0)

Kaida A 08-9 Трипод під фідер з можливістю установки 9 вудилищ. Висота 165 см. Легкий в перенесенні. Довговічні матеріали

Нова Пошта

1 - 2 дні ... от 100 Гр.

По Одесі..от 50 Гр.

Укрпошта

2 - 5 дні ... от 50 Гр.

Самовивіз

День в день

Нова Пошта

На картку Приват

При отриманні

Укрпошта

На картку Приват

Самовивіз

На картку Приват

При отриманні

 Дуже зручна підставка з регульованими ногами. Можна використовувати як підставка для фідера або під коропове вудилище, при цьому вельми комфортно на будь-який нерівній поверхні - похила набережна, кам'янистий берег каналу або великої ріки, рибальський місток на будь-якому з платників і інші поверхні, в які неможливо увіткнути підставку.
 У комплект входить знімна неопренова гребінка на п'ять осередків. Тримач стандартний, а це значить, що ви можете комплектувати триногу на свій смак, наприклад короповий сигналізатор або гребінка з іншою кількістю осередків.
 У зібраному вигляді тринога дуже компактна, в розібраному навпаки, дозволяє без проблем ловити фідером на сильній течії, майже вертикально, щоб зменшити вплив течії на основну волосінь. На центральній стійці, до речі теж висувною, вмонтований крюк для підвішування вантажу, який протистоїть падіння стійки під час сильних поривів вітру.

Особливості:

  • Довжина - 1,6 м.
  • Кількість вудлищ - 9
  • Матеріал - Алюміній
  • Тип - Складна
  • Мінімальна робоча довжина 65 сантиметрів

Характеристики

Бренд Kaida (Weida)
Модель A 08-9