Конструктор 3156 Дит. Лють Ті-Рекса Jurassic World 11338 (колекційне видання)

Категорія LEGO-LEND Артикуль 11338
4 721,00 Грн
Рейтинг:
(0)

Великий колекційний конструктор аналог Лего 75936 Jurassic World Лють, лють Ті-Рекса. У наборі найбільший динозавр Ті-Рекс у Лего конструкторах. Повна копія бренду, сумісність із конструкторами Lego та аналогами.

Нова Пошта

1 - 2 дні ... от 100 Гр.

По Одесі..от 50 Гр.

Укрпошта

2 - 5 дні ... от 50 Гр.

Самовивіз

День в день

Нова Пошта

На картку Приват

При отриманні

Укрпошта

На картку Приват

Самовивіз

На картку Приват

При отриманні

Великий конструктор Динозаври з фільму Світ юрського періоду Лють Ті-Рекса. Набір великий, більше 3156 деталей, з нього можна зібрати динозавра Ті-Рекса та великі ворота у світ атракціонів.

Динозавр Ті-Рекс є найбільшим динозавром з конструкторів Лего, його довжина понад 70 см. Він має шарнірну голову, яка повертається та нахиляється, щелепа відкривається. Хвіст теж на шарнірах, може рухатися як завгодно. Лапи передні та задні, функціональні, рухається кіготь та пальці. Взагалі динозавр продуманий, може приймати різні пози та нахили. 

Ворота відчиняються за допомогою прихованого механізму у верхній частині, якщо обертати моховик, стулки синхронно відчиняються. Внутрішня частина воріт має два потаємні приміщення з боків. Також є бункер, їдальня та різні приміщення. 

У комплекті 6 міні фігурок головних героїв фільму та маленьке дитинча динозавра.

Великий конструктор Динозаври з фільму Світ юрського періоду Лють Ті-Рекса є колекційним набором, зібраний конструктор стане гідною прикрасою будь-якої колекції або прикрасить будь-який інтер'єр кімнати. Розрахований на дітей віком від 6 років, не купуйте його маленьким дітям, він містить дрібні деталі.

Характеристики

Бренд Jurassic World
Розмір коробки 58 * 38 * 10 см.
Кількість персонажів 6
Тематика Dinosaur World