Намети туристичні

Активні фільтри

Палатки туристичні для відпочинку.

Всі ми любимо провести літній час на природі, далеко від міста і суєти. Дивлячись на заходи сонця, сидячи ввечері біля багаття або стежити за поплавками у вечірній зорьці. У цей час приходить питання про налагодження побуту в поході або у відпустці на морському березі. Першим і найголовнішим постає питання про нічліг, укриття від негоди і палючого сонця. До вирішення можна підійти по-різному, але придумано рішення просте і недороге, це туристичний намет.

У сучасній туристичній індустрії безліч ідей втілених у конструкції тимчасового житла. Є намети з установкою на дах автомобіля або надувні намети з прозорими стінами, що передають всю красу живої природи безпосередньо в житловий відсік. Трапляються екземпляри з установкою навіть на кронах дерев. Загалом, можна перераховувати довго. Але класикою туристичного спорядження є намет середніх розмірів, на 3 або 4 людини, з хорошими водовідштовхувальними властивостями і не завищеною ціною.

Чому в інернет магазині На базі?

У нашому магазині виставлені намети торгового бренду Bestwey. Під цим логотипом виступає виробник кемпінгового спорядження, китайський бренд Pavillo. Вироби цієї марки добре зарекомендували себе як вироби високої якості з відмінними технічними характеристиками. Цінова політика дуже лояльна, наприклад, за кемпінговий намет Active Ridge, Bestwey 68091, що має двошарову конструкцію, Вам доведеться сплатити близько 48 $, що вигідно відрізняє такі ціни від ідентичних наметів у цьому сегменті. Ця модель відмінно підійде для нетривалого відпочинку, дасть надійний захист від негоди, комах або від інших настирливих дрібниць.

У разі якщо ви вирушили в літній відпочинок на берег водойми або моря, зупиніть вибір на моделі Active Mount, вона має два входи, що підвищує вентиляцію, високі водовідштовхувальні показники.

На вітрині так само присутні одношарові намети, вони нижчі за ціною, ніж двошарові, і в них є свої плюси, це вага, компактність і надійність.

Купити намет для відпочинку в інтернет магазині На базі, Ви отримаєте гарантовану якість, надійність і безпеку. Швидка відправка замовлення по Україні.